ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Новини

04.11 2021
Наші пацієнти та вакцинація від COVID-19

До нашої агенції щодня надходить багато дзвінків від населення надати мобільну допомогу в/м ін'єкцій або крапельниць антибіотиком.
Наш персонал медсестри перебувають у контакті з не інфікованими пацієнтами і тому допомогти в даному випадку вони не мають права. 

детальніше
15.10 2021
Робота агентства і СТОП - ПЕРСОНАЛ.

Це означає, що доглядальниця або компаньйон по догляду за літньою людиною, яка допустила принципову помилку, найчастіше ненавмисно, позбавляється права працювати з людьми і її особиста справа поміщається в папку «стоп - персонал».

детальніше
04.10 2021
Наркотики в мережі та не тільки

Наркотики майже повністю перейшли на інтернет спосіб поширення за допомогою мережі сайтів. Тіньові браузери та доступні засоби обходу блокувань у всьому світі зробили наркотики доступнішими для вживання.

детальніше
13.08 2021
Гра за правилами та без

Доглядальниця, доглядаючи за літнім і часто самотньою людиною, входить до нього в довіру. Пізніше отримує владу над ним, а ще пізніше може успішно маніпулювати залежним від неї людиною — іноді на несвідомому рівні.

детальніше
18.12 2020
Як влада програла боротьбу з короновірусом

Кожен день агентство має багато дзвінків з приводу допомоги при діагнозі COVID. При цьому сімейні лікарі нашого міста призначають хворому дистанційно якісь неадекватні крапельниці та ін'єкції у великій кількості.

детальніше
29.09 2020
Медичному порталу 103.ua

Медичному порталу 103.ua з приводу пропозиції про співпрацю з агентством «Сестричка». Ользі Лапковський. Фахівцю порталу 103.ua.

детальніше
12.05 2017
Наші очі — індикатор нашого здоров`я

Очі — це не тільки дзеркало душі, але і чутливий індикатор нашого здоров'я. Якщо в них відбуваються зміни, це може означати й проблеми із зором, а також діабет, вплив стресу і навіть відшарування сітківки.

детальніше
13.02 2017
Сила і чуттєвість

Коли переді мною стоїть завдання підібрати доглядальницю для людини, я розумію, що я повинна відразу знайти ідеальну й оптимальну кандидатуру.

детальніше
09.01 2017
Робота доглядальниці — це вид паліативної допомоги

Доглядальниця є прекрасним помічником для важкого хворого і його родичів. Вона може цілодобово перебувати поруч з підопічним, спостерігати за його станом і оцінювати його зміни.

детальніше
23.12 2016
Дякую нашим клієнтам за довіру і відкритість

Завершується складний і напружений по роботі 2016-й рік. Радує той факт, що багато надходить хороших і щирих відгуків від різних людей, чиїх батьків або родичів наше агентство опікується.

детальніше
12.11 2016
Київські хоспіси

За каналу ТБ «Дощ» показували цікавий фільм про перший московський хоспіс і його пацієнтах. Я порівняла його автоматично з київськими хоспісами.

детальніше
Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.