ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Замовлення: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Новини

12.01 2020
Робота агентства і СТОП - ПЕРСОНАЛ.

Це означає, що доглядальниця або компаньйон по догляду за літньою людиною, яка допустила принципову помилку, найчастіше ненавмисно, позбавляється права працювати з людьми і її особиста справа поміщається в папку «стоп - персонал». Це відкрита інформація для всіх. З такою «рекомендацією» доглядальниці важко буде знайти роботу.

детальніше
04.01 2020
Наркотики в мережі та не тільки

Наркотики майже повністю перейшли на інтернет спосіб поширення за допомогою мережі сайтів. Тіньові браузери та доступні засоби обходу блокувань у всьому світі зробили наркотики доступнішими для вживання.

детальніше
12.05 2017
Наші очі — індикатор нашого здоров`я

Очі — це не тільки дзеркало душі, але і чутливий індикатор нашого здоров'я. Якщо в них відбуваються зміни, це може означати й проблеми із зором, а також діабет, вплив стресу і навіть відшарування сітківки.

детальніше
13.02 2017
Сила і чуттєвість

Коли переді мною стоїть завдання підібрати доглядальницю для людини, я розумію, що я повинна відразу знайти ідеальну й оптимальну кандидатуру.

детальніше
13.02 2017
Гра за правилами та без

Доглядальниця, доглядаючи за літнім і часто самотньою людиною, входить до нього в довіру. Пізніше отримує владу над ним, а ще пізніше може успішно маніпулювати залежним від неї людиною — іноді на несвідомому рівні.

детальніше
09.01 2017
Робота доглядальниці — це вид паліативної допомоги

Доглядальниця є прекрасним помічником для важкого хворого і його родичів. Вона може цілодобово перебувати поруч з підопічним, спостерігати за його станом і оцінювати його зміни.

детальніше
23.12 2016
Дякую нашим клієнтам за довіру і відкритість

Завершується складний і напружений по роботі 2016-й рік. Радує той факт, що багато надходить хороших і щирих відгуків від різних людей, чиїх батьків або родичів наше агентство опікується.

детальніше
12.11 2016
Київські хоспіси

За каналу ТБ «Дощ» показували цікавий фільм про перший московський хоспіс і його пацієнтах. Я порівняла його автоматично з київськими хоспісами.

детальніше
21.10 2016
Оформлення медичних довідок

До нас часто звертаються за меддовідками, тому що ми співпрацюємо з «Медичним центром Святителя Луки».

детальніше
05.09 2015
Допомога бійцю

Сьогодні до мене звернувся Волонтерський центр в Києві за допомогою для 29-річного бійця Миколи Сакуна.

детальніше
Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2020. Всі права захищені.