ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Виклик медсестри додому. Уколи, крапельниці вдома

Уколы на дому Киев. Капельницы на дому

Уколи, ін'єкції вдома або крапельниці вдома — це дуже потрібна послуга як в столичному мегаполісі, так і в сільській місцевості. Якщо людина хвора, і отримав призначення від лікаря, але не хоче або з яких-небудь причин не може лягти в лікарню або ходити на уколи в поліклініку, то вона може скористатися послугами медсестри, яка буде йому робити уколи вдома або навіть поставить крапельниці вдома.

Зателефонуйте в наше агентство і зробіть заявку на маніпуляцію — укол вдома або крапельниця вдома. Під час звернення потрібно призначення доктора і ваші контакти. Через зовсім небагато часу (всього кілька годин) до Вас прибуде кваліфікована медсестра, яка зробить вам маніпуляцію, дасть рекомендації.

Виклик медсестри через агентство має переваги: ??Ви можете звернутися з проханням до директора агентства і дізнаєтеся ПІБ цього фахівця, його контактний телефон, можете попросити показати диплом. Пускати в будинок таку людину і довіряти йому своє здоров'я — надійно і безпроблемно.

Іноді пацієнт довіряється медсестрі, так би мовити, «з форуму або від знайомих», але та не виправдовує довіри або зовсім не приходить, і тоді шукають нас в режимі швидкої допомоги. Знайти швидко вільного медпрацівника непросто, але ми стараємося. А взагалі, радимо серйозно і ПРОДУМАНО ставитися до свого здоров'я.

Для цього і існує наше агентство. Не покладайтеся на його величність ВИПАДОК!

Уколи вдома

Це спосіб лікування, при якому умілими руками медсестри ліки доставляється в належне місце швидко і надійно. Вся маніпуляція займає не більше ніж хвилину. Що Їх фахівцем уколи вдома забезпечують суворе виконання призначень лікаря і забезпечують своєчасне лікування вашому організму. Після маніпуляції в рідній домашніх обставинах Ви зможете розслабитися, а відпочинок, як відомо, підсилює ефект лікування.

Звертаємо Вашу увагу на те, що медсестра з нашого агентства не має права робити ін'єкції вдома, так само як і крапельниці вдома, без пред'явленого призначення або прописи доктора.

При виведенні пацієнта з алкогольного або наркотичного стану крапельниця вдома робиться тільки після огляду пацієнта нашим доктором.

Капельниці вдома

Крапельниця вдома — це проведена в домашніх умовах медична маніпуляція, при якій безпосередньо в кровоносну систему людини надходить лікарський засіб. Кожен препарат вводиться зі строго певною швидкістю: N / крапель на хвилину.

У будь-якому випадку крапельниці вдома може робити тільки висококваліфікована медсестра. Крапельниця в домашніх умовах пов'язана з ризиками. Категорично не можна пропонувати медсестрі залишити катетер в вені на завтра або під'єднатися і бути вільним, щоб не сидіти поруч 1 -2 години. Справжній кваліфікований медпрацівник ніколи такого не допустить!

Для медсестри існують непорушні правила:

  • Під час крапельниці вдома при вливанні препарату необхідно постійно бути поруч з пацієнтом і спостерігати за його станом. Якщо його самопочуття різко погіршилося або сталася втрата свідомості, медсестра зупиняє процес, на контролі тримає частоту пульсу і тиск і далі приймає рішення. Медсестра може консультуватися з лікарем в телефонному режимі.
  • На руках медсестри повинні бути обов'язково стерильні рукавички.
  • Шкіру в місці ін'єкції необхідно обробити антисептичним препаратом.
  • При оформленні заявки на маніпуляцію «крапельниця вдома» буде правильним уточнити, чи є у пацієнта проблеми з венами.
  •  

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ:

Правильно поставити крапельницю вдома зможе тільки професіонал.

Крапельниці і випадкові люди — це несумісно!

Уколи вдома, крапельниці вдома
Наш кваліфікований медперсонал

Инъекции на дому, капельницы на дому Киев  Уколы на дому, капельницы на дому Киев  Уколы на дому. Уколы Киев  Инъекции на дому, капельница на дому Киев  Уколы Киев, капельницы на дому

Уколи вдома, крапельниці вдома  Уколи вдома, крапельниці вдома  Уколи вдома, крапельниці вдома  Уколи вдома, крапельниці вдома

Барсен Наталія Михайлівна
переможець за версією «Краща медсестра року 2021»
у нашому агентстві.

Уколы на дому - медцентр СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.