ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Виклик лікаря додому: терапевт, невропатолог, окуліст

Вызов врача на дом Киев

Загальновідомо, що досить складно, а іноді не можливо зробити виклик лікаря додому до людини, тим більше лікаря вузького фахівця. А якщо цей пацієнт знаходиться не за адресою прописки та не має страховки? Тим більше складно. Також доводиться визнати, що виклик лікаря додому з поліклініки чи районного центру сімейної медицини утруднений, і часто служби перевантажені й лікарі не мають можливості прийти додому.

І все-таки викликати лікаря додому можливо! У Києві розташовано чимала кількість приватних медичних центрів, де працюють досвідчені лікарі вузької спеціалізації. Наша патронажна служба співпрацює з такими лікарями.

Виклик лікаря додому в медцентрі "Сестричка"

Вам достатньо зробити заявку телефоном:

  • сімейний лікар-терапевт з досвідом кардіолога прийде додому до пацієнта і зможе уважно оглянути та прослухати його серцеві тони й дихання, проконсультувати, зробити медикаментозне призначення.

Вам достаточно сделать заявку телефоном и віклікаті лікаря додому:

  • лікар-офтальмолог доступними в Домашніх условиях способами Зроби професійний огляд очей, принесе з собою валізку з лінзами та на місці підбере окуляри, віпіше рецепт на них и Зроби призначення для лікування и ПРОФІЛАКТИКИ очніх захворювань.

Вам достатньо зробити заявку телефоном:

  • лікар-невропатолог під час виклику на будинок перевірить рефлекси і стан Вашої нервової системи, познайомиться з Вашої історією хвороби або проблемою, дасть цінні рекомендації та зробить призначення, що полегшує Ваше життя.

Вам достатньо зателефонувати і зробити виклик лікаря.

Наші лікарі допоможуть встановити вдома катетер і назогастральный зонд. Якщо ви приїхали в гості з іншого міста і захворіли, наш лікар зможе прийти до вас за викликом, допомогти рекомендаціями та консультацією. Лікар випише вам довідку про непрацездатність на цей період вашої хвороби за місцем вашої роботи.

Деякі наші лікарі мають досвід в знятті алкогольного і наркотичного стану, хоча не завжди беруться зробити це вдома. Якщо при цьому ризики високі, рекомендують стаціонар.

 

Звертайтеся в патронажну службу СЕСТРИЧКА, і ми викличемо Вам лікаря додому.

Але краще не хворійте. Будьте здорові!

Литвиненко Н.В. - директор медцентра СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.