ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Доглядальниця цілодобово (доглядальниця з проживанням)

Наші доглядальниці

Екатерина - Сиделка с проживанием

Катерина

Людмила - Сиделка

Людмила

Требуется сиделка в Киеве ? - Люба

Любов

Наталия-сиделка

Наталія

Сиделка Татьяна

Тетяна

Нина-сиделка

Ніна

Вера - Сиделка с проживанием

Віра

Джульетта-сиделка

Джульєтта

Оксана-сиделка

Оксана

Людмила - Сиделка

Лідія

Світлана

 

Сиделки Киев

Коли один з членів сім'ї хворий або фізично слабкий, родичі та близькі намагаються доглядати за ним, але при цьому їм потрібно ходити на роботу і вирішувати свої сімейні або особисті проблеми. У такій ситуації у багатьох виникає необхідність запросити доглядальницю — помічника, який міг би постійно перебувати поруч і забезпечувати хороші умови й стежити за дотриманням приписів лікаря.

Доглядальниця в Києві — це фахівець, який за різними обставинами потрібен багатьом сім'ям, адже не завжди у працюючих людей є можливість бути довше будинку або проводити багато часу в лікарні.

Доглядальниця з проживанням вважається економним і вдалим варіантом, якщо дозволяють житлові умови, і найважливіше — така доглядальниця цілодобово перебуватиме у пацієнта.

Вам потрібна доглядальниця додому або в госпіталі?

У домашніх умовах вести догляд за хворим в чомусь простіше ніж в лікарні. Але доглядальниця додому цілодобово повинна сама приймати важливі рішення. Наприклад, коли викликати лікаря або швидку допомогу, коли і як краще давати пацієнтові проносні препарати, вчасно звернути увагу на появу гангренозної плями на пальці ноги й так далі. Ось чому у людини в таких обставинах вітається ініціативний стиль роботи. Байдужість робить працівника патронажної служби практично не придатною до такої непростої роботи.

Доглядальниця з проживанням — це людина, яка фактично стає членом сім'ї. Вона повинна сумлінно виконувати свою роботу і при цьому не повинна ускладнювати обставини своєю присутністю. Доглядальниця цілодобово повинна вміти контролювати ситуацію в домі пацієнта і розуміти його психологічний стан, проявляти терпіння і милосердя. Важливо надавати достатньо уваги хворому або пристарілій людині, зав'язати позитивні відносини та зуміти стати для нього приємним співрозмовником. При цьому треба розуміти, що зайва нав'язливість може надмірно «навантажувати» пацієнта і дратувати його. Доглядальниця цілодобово повинна бути налаштована оптимістично, але не повинна розмовляти телефоном без кінця і, якщо є особисті проблеми, намагатися не видавати їх.

Важко? Так. Але така специфіка цієї роботи.

Багато хто помиляється, думаючи, що такий опікун постійно сидить біля ліжка хворого. Насправді на нього покладаються багато обов'язки по догляду за пацієнтом, а також підтримання його морального стану. Доглядальниця з проживанням — це медсестра, санітарка, домробітниця і компаньйонка в одній особі, а це зовсім не легка робота.
Доглядальниця, як і будь-яка інша людина, повинна відпочивати, крім того, у неї можуть бути свої проблеми. Тому у працівників патронажної служби існує вахтовий графік роботи у кожного пацієнта індивідуально: вахта по 15 днів, по 30 днів, рідше — по 3 місяці.

Ціна робочого дня доглядальниці в Києві

На вартість послуг доглядальниці вдома впливають багато факторів. Наприклад: ступінь самостійної рухливості пацієнта, його вага і зріст (з великими людьми не кожен погоджується працювати), умови проживання в будинку. Є й інші важливі моменти, такі як наявність катетера, колостоми, харчового зонда, відкритих ран на тілі. Особливе значення має наявність відхилень в психічному стані пацієнта, таких як втрата короткої пам'яті, деменції або стійке збудження на тлі фобій. Тому при наданні такої послуги ціна різна, фактично, розраховується індивідуально.

Доглядальниця в Києві з проживанням у пацієнта може обходитися від 450 - 550 гривень на добу. Якщо потрібно догляд за пацієнтом в лікарні, оплата робочої доби становить 550 гривень.
Остаточна ціна на послуги доглядальниці від нашого агентства складається під час підписання Договору за круглим столом в офісі, коли розглядаються всі моменти та визначається перелік обов'язків при забезпеченні догляду і спостереження за підопічним.

Як контролюється виконання доглядальницею її обов'язків?

У нашому агентстві розроблена Стандартна Інструкція по догляду за пацієнтом. Кожна наша доглядальниця добре знає всі її пункти й обов'язково підписує Інструкцію не залежно від того, в лікарні або за місцем проживання вона працює. Така Інструкція обов'язково додається до Договору, що укладається з клієнтом, і її зміст можна розширити за потреби.

Один раз на місяць наші співробітники в обов'язковому порядку проходять співбесіду і додатковий інструктаж у директора. Також в агентстві регулярно проводиться атестація на відповідність персоналу даній роботі.

Звертайтеся до "сестрички" - наш досвідчений персонал стане надійним помічником Вашій родині і забезпечить гідні умови та належний догляд за пацієнтом.

 

 

Трончук Світлана Іванівна
переможець у версії «Краща доглядальниця РОКУ 2021»

 

 

Доглядальниці патронажної служби СЕСТРИЧКА —
досвідчені фахівці та прекрасні люди

Коли літнім батькам вже потрібна допомога в повсякденному житті або хтось із родичів потрапив до лікарні, кожен член сім'ї намагається допомогти. Але часто на це не вистачає часу і сил, тому що треба ходити на роботу або навчання, побутові та особисті проблеми теж є. У подібній складній життєвій ситуації потрібно доглядальниця для роботи вдома або в лікарні.

Професія доглядальниці була і буде мати попит завжди. Але, як і будь-яка професія, що передбачає тісне спілкування з людьми, вона нелегка. Потрібно пам'ятати, що така робота передбачає спілкування і тісний контакт з пацієнтами у важкому стані або з людьми похилого віку, з "букетом" хвороб і проблемами з пам'яттю. Тому можна сказати, що ця професія важка подвійно — і фізично, і морально. Але на щастя, є чудові люди, які присвятили себе цьому.

Якщо Вам або Вашому родичу потрібно доглядальниця, звертайтеся в патронажну службу СЕСТРИЧКА. До людей, які тут працюють, пред'являються високі професійні вимоги, і вони в повній мірі їм відповідають, відмінно знають особливості своєї роботи. Крім того, у них прекрасні особистісні якості, які високо оцінили багато наших клієнтів.

Наші доглядальниці обов'язково мають медичну освіту та досвід роботи в медичній установі, тому вони контролюють стан пацієнта, забезпечують дотримання приписів лікаря, при необхідності роблять уколи та проводять лікувальні процедури. Доглядальниці нашого медцентру відповідально виконують обов'язки, включені в службову інструкцію, а також додатково обумовлені з клієнтом при укладенні Договору.

Так, кожна наша доглядальниця — це Професіонал, але перш за все це Людина. У цій роботі мало тільки виконувати медичні приписи. Тут важливо відчувати стан підопічного, шукати й знаходити індивідуальний підхід до нього, бути терплячою, намагатися уникати напружених ситуацій. І наші доглядальниці володіють такими якостями. Ці високі характеристики знаходять підтвердження у відгуках наших клієнтів.

 

Литвиненко Н.В. - директор центра «Сестричка»

З повагою, директор центру «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.