ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Формула успіху

СЕСТРИЧКА - Патронажная служба Киев, формула успехаЯ, як директор, завжди знайомлюся з сім'єю пацієнта під час підписання робочого Договору, а потім залишаюся на зв'язку з ними й доглядальницею практично 24 години на добу. Такий зворотній зв'язок гарантує відповідальність з двох і навіть з трьох сторін. Забезпечує успіх роботи та тривалість робочих відносин.

Також важливо робити ставку на нові технології: разом з програмістами «LIMENET» ми прислухаємося до дихання Інтернету, гнучко моделюємо графік і нашу роботу. Це важливо для нас, адже чимала частина людей знаходить нас саме через мережу, і Google для нас вже став рідною домівкою.

В кінці місяця нашу роботу ми розглядаємо під кутом конверсії дзвінків людей, які потребують наших послуг. Аналізуємо свої помилки та вивчаємо тенденції: «а що нового ...». Іноді доводиться міняти орієнтири, а отже міняти «обличчя» сайту або окремих його сторінок.

Команда наша — це відповідальні й професійні фахівці своєї справи: медсестри, лікарі, доглядальниці та компаньйони. Але цього, уявіть, недостатньо. Без їх людського фактора і їх мобільності ці фахівці не зможуть працювати в нашому агентстві тривалий час.

Нелегка ця справа — створити по блоку-цеглинці таку команду!

СЕСТРИЧКА - патронажная служба Киев СЕСТРИЧКА - патронажная служба Киев

Директор центра СЕСТРИЧКА Литвиненко Н.В. Патронажные услуги Киев.

З повагою, директор центру «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.