ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Замовлення: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Наш персонал. Принципи підбору.

Патронажная служба Киев. Персонал

Підібрати хороший персонал не легко. На співбесіду приходять багато, залишаються одиниці.

На постійній основі у нас працюють доглядальниці та патронажні сестри, які мають великий досвід, але крім цього вміють бути поважними до хворої людини, доброзичливими й милосердними.

Якщо потрібна доглядальниця додому, підібрати людину, якій вся родина буде довіряти — справа відповідальна. Медична освіта потрібна для медичного патронажу. Для побутового патронажу швидше потрібні якості особистості — обов'язковість, охайність, милосердність, вміння швидко приймати рішення. Звучить абстрактно, але насправді це цілком конкретні критерії підбору.

Все доглядальниці як побутового, так і медичного патронажу в обов'язковому порядку мають реєстрацію в паспорті, санітарну книжку, дипломи або сертифікати. За характером — врівноважені та відповідальні, з рекомендаціями. В офісі проводиться тестування на надійність і інструктаж. Директор розмовляє з кожним працівником особисто, розкриваючи психологічні секрети роботи з літніми та хворими людьми.

Завдяки принципу зворотного зв'язку з сім'єю, ми швидко визначаємо ступінь придатності персоналу на роботі. Це покращує якість нашої без того не легкої роботи. Ми цінуємо зв'язок з родиною пацієнта і нерідко наші відносини переростають в дружні та довірчі. Добрі відгуки про нашу роботу і наших доглядальницях приходять з різних місць України та інших країн і міст. Нас рекомендують своїм друзям, так що за останні п'ять років ми сильно розширили нашу географію.

Сиделка Катерина. Патронажная служба СЕСТРИЧКА Киев  Сиделка Люба. Патронажная служба СЕСТРИЧКА Киев  Сиделка Тамара. СЕСТРИЧКА - Патронажная служба  Киев  Сиделка Вера. СЕСТРИЧКА - Патронажная служба  Киев  Татьяна - сотрудница Патронажной службы СЕСТРИЧКА  Виктория - сотрудница Патронажной службы

Отделения медцентра В Украине

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2020. Всі права захищені.