ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Робота доглядальниці — це вид паліативної допомоги

Для важкого хворого доглядальниця запрошується для контролю за лікуванням, а також для допомоги при погіршенні стану. Але для такого пацієнта дуже важливо відчувати і моральну підтримку. З ласкавим словом і проста вода буде мати цілющий ефект. І доглядальниці завжди надають своїм підопічним таку паліативну допомогу.

 

Латинське слово pallium означає покривало, грецький плащ. Від нього відбулося французьке palliatif (паліативний) - дає тимчасове полегшення, несерйозно, тимчасовий засіб. Тобто паліативна допомога, як «плащ», «накидка», захищає від тягот і болів, але не усуває саму проблему, не виліковує хворобу. Паліативна допомога дуже важлива для пацієнтів з небезпечними і невиліковними захворюваннями. Вона перш за все спрямована на поліпшення фізичного і морального стану людини, що зазнає сильні болі.

 

Доглядальниця є прекрасним помічником такого хворого і його родичів. Вона може цілодобово перебувати поруч з підопічним, спостерігати за його станом і оцінювати його зміни. Раннє виявлення больових симптомів, лікування болю за допомогою правильно підібраних медикаментів допомагає пацієнтові легше переносити важкі періоди.

Пацієнт з невиліковною хворобою страждає не тільки фізично, він знаходиться у важкому моральному стані. Психологічна допомога і просто духовна підтримка йому необхідні. Доглядальниця, як працівник патронажної служби, має високі особистісні якості, які необхідні для спокійного і терплячого спілкування з пацієнтом і рішення його насущних проблем.

 

Ви можете звернутися в медичний центр СЕСТРИЧКА за послугою «доглядальниця з проживанням».

 
 
Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.