ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Розміщення пацієнта на дому у доглядальниці. Алкоголізм. Хвороба Альцгеймера.

Пациент на дому у сиделки Киев, Киевская обл.Агентство і патронажна служба «Сестричка» завжди прийде вам на допомогу, якщо треба їхати у відрядження за кордон або на відпочинок, коли затівається тривалий ремонт квартири. Куди подіти лежачого хворого?

Якщо у вас великий будинок і складна сигналізація і не бажана присутність сторонньої людини-доглядальниці, тут-то і можливо розмістити пацієнта в надійному і затишному будинку нашої доглядальниці. Свіже повітря, хороші руки і турбота будуть зміцнювати настрій пацієнта. Наші доглядальниці згодні піклуватися про такий підопічному протягом того терміну, поки ви не вирішите свої справи.

Складні хвороби — хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, нейропатія на тлі алкоголізму, іноді схиляють сім'ю пацієнта розмістити його вдома у досвідченої доглядальниці. Іноді сім'я приймає рішення розмістити свого родича, який страждає залежністю від алкоголю, наркотиків, комп'ютерних ігор, вдома у доглядальниці, де фактично людина може бути ізольований від вищеперелічених негативно впливають факторів.

"Хочу поділитися своєю історією, яка, можливо, підкаже іншим людям, як знайти вихід в, здавалося б, безнадійній ситуації. Бо що може бути сумніше і безнадійні людини, яка страждає на алкоголізм... Проблема чоловічого алкоголізму в нашій країні має, на жаль, національний масштаб і міцні історичні корені... Напевно, кожна друга — якщо не просто кожна — жінка, побічно або безпосередньо, хоч раз так стикалася з цією бідою в особі питущого чоловіка, сина, батька, онука, дядька, діда, сусіда по сходовій клітці..."

Не оминула ця біда стороною і мене — в особі рідного брата. Пристрасть до алкоголю у нього почала проявлятися років 10 тому. Далі — тільки гірше, з усіма наслідками, що випливають, аж до нападів білої гарячки. В підсумку, дружина від нього відмовилася. Батьки взяли, але їх вистачило ненадовго — вони пішли з життя. І весь тягар відповідальності ліг на мої тендітні плечі.

Розміщення пацієнта на дому у доглядальниці Київ, Київська обл.

Розміщуємо! І це працює! Вже є хороший накопичений досвід в цьому напрямку.

Вдалині від міської суєти та багатоповерхівок людина починає по-новому переосмислювати своє життя. Це змінює психологію людини. Допомагає йому, нашому пацієнтові.

Географія таких доглядальниць — в основному Київська область.

У пацієнта є своя кімната, гарне харчування (корова, сад-город), належний догляд, можливість в разі надзвичайної ситуації викликати лікаря з районної лікарні.

 

 

Литвиненко Н.В. - директор центра СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.