ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Замовлення: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Розміщення пацієнта вдома у доглядальниці

Пациент на дому у сиделки Киев, Киевская обл.Агентство і патронажна служба «Сестричка» завжди прийде вам на допомогу, якщо треба їхати у відрядження за кордон або на відпочинок, коли затівається тривалий ремонт квартири. Куди подіти лежачого хворого?

Якщо у вас великий будинок і складна сигналізація і не бажана присутність сторонньої людини-доглядальниці, тут-то і можливо розмістити пацієнта в надійному і затишному будинку нашої доглядальниці. Свіже повітря, хороші руки і турбота будуть зміцнювати настрій пацієнта. Наші доглядальниці згодні піклуватися про такий підопічному протягом того терміну, поки ви не вирішите свої справи.

Складні хвороби — хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, нейропатія на тлі алкоголізму, іноді схиляють сім'ю пацієнта розмістити його вдома у досвідченої доглядальниці. Іноді сім'я приймає рішення розмістити свого родича, який страждає залежністю від алкоголю, наркотиків, комп'ютерних ігор, вдома у доглядальниці, де фактично людина може бути ізольований від вищеперелічених негативно впливають факторів.

Размещение пациента на дому у сиделки Киев, Киевская обл.

Розміщуємо! І це працює! Вже є хороший накопичений досвід в цьому напрямку.

Вдалині від міської суєти та багатоповерхівок людина починає по-новому переосмислювати своє життя. Це змінює психологію людини. Допомагає йому, нашому пацієнтові.

Географія таких доглядальниць — в основному Київська область.

У пацієнта є своя кімната, гарне харчування (корова, сад-город), належний догляд, можливість в разі надзвичайної ситуації викликати лікаря з районної лікарні.

 

 

Литвиненко Н.В. - директор центра СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2020. Всі права захищені.