ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Доглядальниця погодинна (за графіком)

Сиделка почасово Киев. Ночная сиделка. Всередині столичного мегаполіса часто буває потрібна доглядальниця по годинам. Графік роботи такої доглядальниці створюється разом з близькими родичами або друзями самого пацієнта. Якщо сім'я проживає в місці з хорошим транспортним сполученням, можна домовлятися про дворазове відвідування такої людини за графіком 2 години вранці + 2 години ввечері. Доглядальниця при цьому повинна бути мобільною і добре організованою, здоровою! Але слід мати на увазі, що при цьому доглядальниця витрачатиме час на дорогу 4 рази по 40 хвилин і купувати 4 квитки на маршрутку. Тому такий привабливий і начебто доступно-дешевий графік в реальності не користується вподобанням і не популярний серед доглядальниць.

А де ж улюблені внуки? Не будемо суворі до онуків. Вони теж допомагають, але інакше — заробляють гроші. Молодим людям відверто не хочеться займатися памперсами і пролежнями. Така правда життя.

Послуги доглядальниці: графік роботи, вартість

Отже, «доглядальниця двічі в день: ранок — вечір» вам обійдеться від 280 гривень. Якщо це дорого для Вас, не поспішайте відмовлятися від наших послуг. Ви можете спробувати поступити інакше: запропонуйте свій варіант оплати, спробуємо пошукати альтернативу для Вашої родини.

Графік роботи приходить доглядальниці одним блоком часу — по 5-6 годин — більше має шансів. Доглядальниця додому на 6 годин, доглядальниця додому на 7 годин — будь ласка! Додайте на транспорт щоденний 20 гривень, і в підсумку сім'я дізнається, що такий помічник як доглядальниця по годинам, в середньому буде обходитися в місяць від 260 - 280 гривень до 300 за 1 робочий день. Доглядати доглядальниці доводиться за хворим або літньою людиною, а також за його місцем проживання і, як правило, виконувати попутно масу доручень. Доглядальниця додому — це безцінний для вас помічник! Будьте поважні до неї, і вона відповість вам взаємністю.

Часто просять працювати в графіку «доглядальниця по 12 годин». Також популярна нічна доглядальниця (з 20 до 8 ранку). Це можливо. Коштує 70 гривень на годину — не дешево, але це дійсно важка робота. Всі розуміють, що залучають доглядальницю при надзвичайній необхідності, і працювати доглядальницею важко.

Зараз мова йде про ПОБУТОВІ патронажі, коли за базис послуг береться гігієна тіла, погодувати, подати, забезпечення безпеки. Але є ще і медичний патронаж, коли поруч повинна бути досвідчена медсестра. Такий патронаж частіше шукається під замовлення і коштує він значно дорожче, тому що передбачає крапельниці й уколи вдома, роботу з інфікованими виділеннями (при гепатиті та ін. захворюваннях), ситуативні дії.

Що входить в обов'язки доглядальниці:

1. Доглядальниця або медбрат здійснюють прогулянки з пацієнтом на прогулянковому інвалідному візку.

2. Патронажна сестра або доглядальниця супроводжує пацієнта, який переміщається на ходунках, на прогулянку.

Сиделки, уход за пожилыми людьми Сиделка Киев, уход за пожилыми людьми

3. Доглядальниця вміло приготує потрібної консистенції їжу і коректно погодує підопічного.

4. Доглядальниця розбирається в приписах лікаря і вчасно дає призначені пацієнту таблетки та препарати.

Сиделка Киев. Уход за больными Сиделка круглосуточно, сиделка с проживанием, уход за больными

Медцентр СЕСТРИЧКА. Сиделки Киев

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.