ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Медичні довідки

Медицинские справки КиевАби не заглиблюватися в деталі кожного окремого випадку, скажімо, що люди витрачають багато дорогоцінного часу, щоб отримати медичні довідки. Наш патронажний центр допоможе досить швидко і надійно оформити такі документи у лікарів-фахівців:

  • меддовідки форма 086/0 для вступників до ВНЗ чи інший навчальний заклад,
  • меддовідки форма 082 для виїзду за кордон для людей які бажають працювати або вчитися,
  • медична довідка в басейн,
  • довідка через хворобу (для цього оформляється виклик лікаря додому, вас консультує лікар і дає рекомендації до одужання, призначає лікування; в довідці вказується період протікання хвороби і дата виходу на роботу або навчання)
  • заповнення медичної форми закордонного роботодавця.

Деякі інші види документів, а також сертифікати психіатра, нарколога та ін. Можна отримати у наших колег з медичного центру ім. Святого Луки за адресою бульвар Б.Хмельницького 57 (будівля поліклініки).

Хочемо підкреслити, що оформленням лікарняних листів ми не займаємося.

Можемо дати Вам направлення в лабораторію. По ньому до Вас прийде медсестра додому, відбере кров в контейнер. Ви самостійно одвезете все це в лабораторію, і через певний час, як правило в той же день, отримаєте на руки результати аналізів.

 

Звичайно, існують нестандартні ситуації в житті людини, а значить, і нестандартні документи, що підтверджують, що у нього була проблема зі здоров'ям. Ці випадки можна розглянути спільно і знайти вихід з положення. Ми постараємося допомогти Вам оформити медичні довідки у фахівців різного профілю.

Будьте здорові! Не хворійте!

Литвиненко Н.В. - директор медцентра СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.