ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Догляд за літніми та хворими людьми

Чому Ваш вибір - центр "СЕСТРИЧКА"?

 • Ми вже 20 років на ринку патронажних послуг (догляд за літніми і хворими людьми) з усіма офіційними документами і маємо хорошу репутацію.
 • Чи не розмінюємося на дрібні побутові послуги, але працюємо строго в медичній ніші послуг.
 • Твердо дотримуємося принципу зворотного зв'язку з сім'єю пацієнта і нашим співробітником, і в цьому бачимо успіх справи.
 • Свою справу робимо з душею. Читайте статтю про нас в журналі, де розказано як народилася ідея організувати службу "Догляд за літніми і хворими людьми в Києві".

Ми працюємо, а ви отримуєте комплексне вирішення проблеми і якісні послуги, а головне - вільний час і простір особистого життя.

* Заявки на медичну допомогу можна оформити щодня без вихідних з 8:00-20:00. Ми не працюємо в режимі «Швидкої допомоги», але наш персонал працює в цілодобовому режимі.

Догляд за літніми людьми, догляд за хворими. Патронажна служба Київ. Директор центру СЕСТРИЧКАДиректор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Карантин та допомога населенню від агентства

Хочу висловити свою щиру вдячність Наталії Володимирівні, яка просто по моєму голосу зрозуміла як мені потрібна допомога, тому що в умовах карантину везти в поліклініку мою маму, якій 91 рік, я просто не могла зважитися, а консультація офтальмолога була вкрай необхідна. Спасибі, повірили, що ми дотримувалися всі вимоги карантину, і лікар був у нас уже через 3часf. Мама отримала всю необхідну допомогу, а я докладні рекомендації і, що дуже важливо, телефон для подальшої зв'язку з лікарем. Велике спасибі, що не залишили нас наодинці з проблемою в цей складний кризовий час.

З повагою, Ніна Петрівна prokashevanina53gmail.com

Карантин і допомога населенню від агентства

 

НАШІ ПОСЛУГИ

Патронажна служба медцентру "СЕСТРИЧКА" надає

Професійний догляд за хворими і людьми похилого віку

Люди, у яких є літні родичі, які втратили здатність самостійно себе обслуговувати та нормально організувати своє повсякденне життя, насилу встигають доглядати за ними та виконувати свої професійні завдання, розв'язувати особисті проблеми. Така ж напружена ситуація складається, коли хтось із близьких захворює. У цьому випадку на допомогу приходить патронажна служба "СЕСТРИЧКА" зі своїм кваліфікованим персоналом. Ми забезпечуємо догляд за хворими й людьми похилого віку за місцем їхнього проживання або в лікарні. Наші послуги допомагають сім'ям у важкий період і гарантують комфортні умови та емоційну підтримку для підопічних.

Наші патронажні послуги дають можливість:

 • отримати в домашніх умовах якісний догляд за літніми та хворими — підберемо персонал для роботи за графіком або цілодобово, на будинок або в госпіталь, надамо доглядальницю з проживанням;
 • викликати медсестру, для того щоб зробити укол, поставити крапельницю, перевстановити зонд або катетер, поміняти хірургічну пов'язку, зробити промивання кишківника;
 • викликати нашого лікаря, якщо ви захворіли та вам потрібна довідка через хворобу;
 • викликати нашого лікаря при інтоксикації алкоголем або неякісними продуктами: крапельниця зніме напругу;
 • викликати лікаря офтальмолога до нетранспортабельних пацієнтів, щоб підібрати окуляри або отримати консультацію;
 • хвороба Альцгеймера, Паркінсона, втрата короткої пам'яті — це до нас. Наші вмілі й терплячі співробітники мають досвід по догляду за такими пацієнтами;
 • наша доглядальниця готова розмістити у себе вашого пацієнта і доглядати за ним протягом необхідного часу.

 

 

Будьте здорові! Ми завжди поруч!

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.