ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com  

Замовлення: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Алкоголізм. Хвороба Альцгеймера

Реабілітація на дому у доглядальниці

Сиделки Киев почасово, сиделка круглосуточно

"Хочу поділитися своєю історією, яка, можливо, підкаже іншим людям, як знайти вихід в, здавалося б, безнадійній ситуації. Бо що може бути сумніше і безнадійні людини, яка страждає на алкоголізм... Проблема чоловічого алкоголізму в нашій країні має, на жаль, національний масштаб і міцні історичні корені... Напевно, кожна друга — якщо не просто кожна — жінка, побічно або безпосередньо, хоч раз так стикалася з цією бідою в особі питущого чоловіка, сина, батька, онука, дядька, діда, сусіда по сходовій клітці..."


Не оминула ця біда стороною і мене — в особі рідного брата. Пристрасть до алкоголю у нього почала проявлятися років 10 тому. Далі — тільки гірше, з усіма наслідками, що випливають, аж до нападів білої гарячки. В підсумку, дружина від нього відмовилася. Батьки взяли, але їх вистачило ненадовго — вони пішли з життя. І весь тягар відповідальності ліг на мої тендітні плечі.

У селі у доглядальниці з проживанням!

Реабилитация пациента на дому у сиделки

Природа, посильна трудотерапія — корисна для пацієнта, турбота й окрема кімната зі зручностями круглий рік, — пропонує наша доглядальниця, медсестра Пипко Н.Г.

 

г. Тетиїв, Київська обл.

 

 

 

Інтернат для людей похилого віку

Реабилитация на дому у сиделки Киев и обл

Приходить час, коли людині стає складно доглядати за собою.
Наше агентство допоможе влаштувати пацієнта в інтернат для людей похилого віку в радіусі Києва або розмістити Вашого пацієнта вдома у Нашої доглядальниці в Київській області.

Литвиненко Н.В. - директор медцентра СЕСТРИЧКА

З повагою, директор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2020. Всі права захищені.