ПАТРОНАЖНА СЛУЖБА ПО ДОГЛЯДУ ЗА ЛІТНІМИ ЛЮДЬМИ
E-mail: avicena.kiev@gmail.com   facebook

Заявки: Пн-Нд: 8:00 - 20:00


Персонал працює:
Цілодобово

Догляд за літніми та хворими людьми

Чому Ваш вибір - центр "СЕСТРИЧКА"?

 • Ми вже 20 років на ринку патронажних послуг (догляд за літніми і хворими людьми) з усіма офіційними документами і маємо хорошу репутацію.
 • Чи не розмінюємося на дрібні побутові послуги, але працюємо строго в медичній ніші послуг.
 • Твердо дотримуємося принципу зворотного зв'язку з сім'єю пацієнта і нашим співробітником, і в цьому бачимо успіх справи.
 • Свою справу робимо з душею. Читайте статтю про нас в журналі, де розказано як народилася ідея організувати службу "Догляд за літніми і хворими людьми в Києві".

Ми працюємо, а ви отримуєте комплексне вирішення проблеми і якісні послуги, а головне - вільний час і простір особистого життя.

* Заявки на медичну допомогу можна оформити щодня без вихідних з 8:00-20:00. Ми не працюємо в режимі «Швидкої допомоги», але наш персонал працює в цілодобовому режимі.

Догляд за літніми людьми, догляд за хворими. Патронажна служба Київ. Директор центру СЕСТРИЧКАДиректор центра «Сестричка»
Литвиненко Н.В.

 

з ювілеєм Сестричка

 

Дорогие друзья!
Наши пациенты и их близкие!
Наш уважаемый персонал!

 

В 2021 году наше медицинское агентство отмечает Юбилей!

нам 20 років

Дорогие друзья! Обращаюсь к вам с благодарностью, что именно нашему медицинскому агентству «Сестричка» вы доверили здоровье и жизнь ваших близких людей.

Я, как директор агентства, и наш персонал – врачи, медицинские сестры, патронажные сестры по уходу за пациентами, стараемся быть полезными для людей. Персонально для вас!

Спасибо вам всем за слова благодарности в адрес агентства, спасибо за телефонные звонки и посты в соц.сетях!

Простите нам наши ошибки за прошлый год. Мы все остро реагируем на ваши замечания и стараемся их избегать в будущем. Также мы благодарны за обратную связь с вашими семьями, это однозначно помогает всем нам работать лучше. Наш девиз остается прежним: «быть ближе к людям»!

Директор агентства «Сестричка» Литвиненко Наталия.

 

Привітання з ювілеєм з Якутії

Шановне агентство «Сестричка»,

прийміть в подарунок від ваших вдячних друзів і пацієнта з північної Якутії цю фігурку мамонта, вирізану персонально для вас з кістки бивня мамонта нашим місцевим умільцем.

Мамонт в наших краях символізує милосердя і розум.

Бажаємо вашому агентству процвітання і дякуємо за вашу 20-річну працю по догляду за моєю мамою.

Гринькевич Олена.

25.12.2020.

Привітання з ювілеєм з Якутії


 

 

 

Досвідчена доглядальниця з прекрасними рекомендаціями!

 

Досвідчена доглядальниця з прекрасними рекомендаціями - Крижанівська Наталія.

 

 • Розміщуємо пацієнта вдома біля нашої турботливої доглядальниці!
 • Індивідуальний підхід!
 • Будьте спокійні за свого члена сім'ї. Рекомендую!

 

Директор агентства  Литвиненко Н.В.

 


 

Карантин. COVID-19 та допомога населенню від агентства

 

 

Хочу висловити свою щиру вдячність Наталії Володимирівні, яка просто по моєму голосу зрозуміла як мені потрібна допомога, тому що в умовах карантину везти в поліклініку мою маму, якій 91 рік, я просто не могла зважитися, а консультація офтальмолога була вкрай необхідна.

Спасибі, повірили, що ми дотримувалися всі вимоги карантину, і лікар був у нас уже через 3часf. Мама отримала всю необхідну допомогу, а я докладні рекомендації і, що дуже важливо, телефон для подальшої зв'язку з лікарем. Велике спасибі, що не залишили нас наодинці з проблемою в цей складний кризовий час.

З повагою, Ніна Петрівна prokashevanina53gmail.com

 

Карантин covid-19

 

Дорогі наші пацієнти!

На наш превеликий жаль під час локдаунов і періоду вакцинації населення України ми втратили можливість мобільно реагувати на ваш запит надіслати до пацієнта додому для консультації вузького спеціаліста.

Наші шановні лікарі як невролог і офтальмолог, також і терапевт, зможуть відвідати на дому пацієнта по заздалегідь зазначеній заявці в якийсь один день на тижні згідно їх напруженого графіку.

 

Наші пацієнти та вакцинація від COVID-19

До нашої агенції щодня надходить багато дзвінків від населення надати мобільну допомогу в/м ін'єкцій або крапельниць антибіотиком. Наш персонал медсестри перебувають у контакті з не інфікованими пацієнтами і тому допомогти в даному випадку вони не мають права. Ми це пояснюємо. Але хворим від цього не легше.

У столиці Києві це питання ніяк не вирішується. Ні владою країни, ні владою мера. Виходить все як у популярному серіалі «Гра в Кальмар». Нема грошей – і ти вибуваєш із гри, тобто. з життя!!!

По суті, коронірус – це комерційна хвороба в плані діагностики та лікування. Коронірус за фактом дуже дорога хвороба і багатьом людям вона не по кишені. І це фейк від нашої влади, що гроші йдуть за пацієнтом!

Наші доглядальниці та медсестри, наш директор – усі вакциновані. Не вакцинованими залишилися 6 доглядальниць, які мають протипоказання до вакцинації.

 

 

 

НАШІ ПОСЛУГИ

Патронажна служба медцентру "СЕСТРИЧКА" надає

Професійний догляд за хворими і людьми похилого віку

Люди, у яких є літні родичі, які втратили здатність самостійно себе обслуговувати та нормально організувати своє повсякденне життя, насилу встигають доглядати за ними та виконувати свої професійні завдання, розв'язувати особисті проблеми. Така ж напружена ситуація складається, коли хтось із близьких захворює. У цьому випадку на допомогу приходить патронажна служба "СЕСТРИЧКА" зі своїм кваліфікованим персоналом. Ми забезпечуємо догляд за хворими й людьми похилого віку за місцем їхнього проживання або в лікарні. Наші послуги допомагають сім'ям у важкий період і гарантують комфортні умови та емоційну підтримку для підопічних.

Наші патронажні послуги дають можливість:

 • отримати в домашніх умовах якісний догляд за літніми та хворими — підберемо персонал для роботи за графіком або цілодобово, на будинок або в госпіталь, надамо доглядальницю з проживанням;
 • викликати медсестру, для того щоб зробити укол, поставити крапельницю, перевстановити зонд або катетер, поміняти хірургічну пов'язку, зробити промивання кишківника;
 • викликати нашого лікаря, якщо ви захворіли та вам потрібна довідка через хворобу;
 • викликати нашого лікаря при інтоксикації алкоголем або неякісними продуктами: крапельниця зніме напругу;
 • викликати лікаря офтальмолога до нетранспортабельних пацієнтів, щоб підібрати окуляри або отримати консультацію;
 • хвороба Альцгеймера, Паркінсона, втрата короткої пам'яті — це до нас. Наші вмілі й терплячі співробітники мають досвід по догляду за такими пацієнтами;
 • наша доглядальниця готова розмістити у себе вашого пацієнта і доглядати за ним протягом необхідного часу.

 

 

Будьте здорові! Ми завжди поруч!

Агенство "Сестричка" © Київ 2006-2021. Всі права захищені.